Зараз початок осені, але якщо ви хочете провести ідеальний Новий рік, то вже можете починати його планувати. Чому так рано? На це є, як мінімум 3 причини, про які ми розповімо в цьому матеріалі.

Економія.

Для справжніх мандрівників не секрет, що попередньо заброньовані або ж куплені квитки на рейс у літаку чи номери в готелях можуть суттєво покращити мікрофлору твого гаманця. Нагадаємо, що в цьому році для подорожі за кордон можна використовувати не тільки лоукост Wizz air, Ernest, Ryanair, а також нові європейські жд-напрямки, так званий, поїзд 4 столиць.

Вибір

Враховуйте, що у вас є можливість пролетіти “як ракета над Парижем” над запланованою новорічною екскурсією, найкращим готелем або туром в якусь екзотичну країну. Завбачливі мандрівники ще за 2-3 місяці можуть розкупити всі квитки на певне новорічне дійство. А вам залишиться лише непотріб – номер з ліжком на одного у Богом забутому містечку. Може статися й таке, що ви радітиме тим залишкам. Або ж дуже часто на сайтах різних світових пам’яток зазначено, що замовляти різноманітні екскурсії потрібно мінімум за 3-4 місяці.

Віза

Незважаючи на те, що український паспорт займає 24 рядок у рейтингу найвпливовіших паспортів, українцям все ще требется заздалегідь оформляти візу ще в 67 країн. У деяких країнах світу дуже складні правила і довгостроковий термін оформлення візи для громадян нашої держави, тому варто про візу, якщо є така потреба, подбати завчасно.