LOT призупинить до початку літнього сезону рейси з польського міста Бидгощ до Львова через сезонний спад активності.

“Ми вирішили призупинити польоти за маршрутом Бидгощ – Львів з середини січня через менший інтерес пасажирів у цьому напрямку взимку. Цей напрямок буде знову доступний для наших пасажирів у наступному літньому сезоні, тобто з початку квітня до кінця вересня”, – заявив фахівець зі зв’язків з громадськістю у прес-службі польської авіакомпанії LOT Конрад Майшик.

Крім того, авіаперевізник повністю відмовиться від маршруту Бидгощ – Київ (Жуляни).

“Ми відмовляємося від цього напрямку через недостатній попит з боку пасажирів. Останній рейс за цим маршрутом заплановано на 18 січня. Всім пасажирам, які купили квитки на рейси з Бидгоща до Києва та Львова на більш пізній період (після 15 та 18 січня відповідно), запропонують поїздку до Варшави через пункт призначення або повернення грошей за квиток”, – зазначив також Майшик.

Також  ERNEST AIRLINES оголосила про зміни у графіку та географії польотів з/до аеропорту Львів.

Квитки на рейси Львів – Мілан (Мальпенса) та Львів – Венеція після 21 січня недоступні для бронювання, а пасажири отримують листи з пропозицією перебронювання або повернення коштів.

Також авіакомпанія  скорочує частоти на інших напрямках зі Львова – з лютого 2019 року рейси у Мілан (Бергамо), Неаполь та Рим будуть виконувати лише двічі на тиждень.

Подальша доля рейсів у Мілан (Бергамо), Неаполь та Рим зі Львова теж залишається невідомою, оскільки на ці рейси відсутні квитки після 31 березня.

Проте в авіакомпанії зауважили, що це скорочення через низький сезон і незабаром зі Львова будуть оголошені нові рейси в Італію!