Ernest Airlines отримав свій перший літак A320CEO від Airbus по договору лізингу.

Це третій Airbus з 20 літаків A320, які поповнять флот Ernest Airlines до 2025 року. Наступного року італійська лоукост компанія планує поповнити свій авіафлот п’ятьма новими A320, і ще чотири повинні надійти в 2020 році.
І це ще не все, Ernest Airlines буде першою італійською авіакомпанією, яка отримає A320NEO, що стане частиною флоту в лютому 2020 року.

Новий A320CEO на 180 місць економ-класу має сучасні та просторі кабіни, є надзвичайно економічним в експлуатації та витраті палива, комфортним для пасажирів та маневреним в роботі.

Літак з іменем “Фредрік” є наймолодшим на території Італії, він буде задіяний на всіх напрямках авіакомпанії/

Фредрік – третій Airbus у флоті Ernest Airlines, разом з Феліксом та Лукасом. Багато хто буде дивуватися, чому саме ці імена. Причина дуже проста, і, мабуть, трохи очевидна, але це чиста сентиментальність, так як співвласники компанії (шведи та італійці), а також вся інтернаціональна команда Ernest вкладають душу у розвиток компанії.

Мережа Ernest стрімко розвивається в напрямках між Італією, Албанією та Україною. Новий напрямок з аеропорту «Київ» будуть виконуватися до Генуї.