Польська авіакомпанія LOT оголосила про відкриття з 01 червня 2019 нового напрямку у Північній Америці. Відтепер із Варшави можна будет долетіти прямим рейсом до сонячного штату Флорида, а саме у Маямі! Тривалість перельоту становитиме 11 годин 25 хвилин. Рейси будуть виконуватись на флагмані перевізника – Boeing 787 Dreamliner чотири рази на тиждень за таким розкладом:

понеділок, середа, п’ятниця, субота

LO029, Варшава (WAW) – Маямі (MIA), 12:05 – 17:30

LO030, Маямі (MIA) – Варшава (WAW), 20:05 – 12:15+1

Продаж авіаквитків вже відкрито!

Економічний клас

Бізнес клас

від 18254 грн

від 85797 грн

Вартість зазначена із урахуванням усіх податків та зборів та може змінюватись із коливаннями курсів валют. Кількість місць обмежена.

Салон економічного класу

Boeing 787 Dreamliner – найсучасніший у світі авіалайнер, витвір технічного мистецтва. Використання новітніх технологій дозволяє підтримувати більш високий тиск та вологість повітря на борту, порівняно з іншими літаками аналогічного класу. Усі ці фактори сприяють підвищенню рівня комфорту пасажирів під час тривалих рейсів та зменшують вплив від зміни часових поясів (jet lag).

салон Premium economy

Маямі стане 14-м далекомагістральним напрямком у мережі LOT та 6-м аеропортом у Північній Америці, куди перевізник виконує прямі рейси із Варшави. На даний момент LOT здійснює перельоти за такими дальньомагістральними напрямками:  із Варшави Нью-Йорк (JFK та Ньюарк), Чикаго, Лос-Анджелес, Торонто, Токіо, Сеул, Пекін та Сингапур; з Кракова: до Чикаго, з Жешува до Нью-Йорку (Ньюарк), а також з Будапешта до Чикаго та Нью-Йорку (JFK).

Підібрати зручні перельоти та зберегти свій час Ви завжди можете онлайн або звернувшись до фахівців ТУРМАНDРИ. Тому, що ми дбаємо!

Салон бізнес класу