Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» з 1 січня 2019 року змінює умови для індивідуальних і корпоративних учасників програм лояльності, повністю прив’язавши їх до вартості квитків. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Що зміниться?

  • З 1 січня 2019 року кількість миль, що нараховуються на рахунок учасника за переліт, більше не залежатиме від відстані між аеропортами вильоту/прильоту в милях і від класу бронювання, а нараховуватиметься залежно від вартості авіаквитка.
  • Милі нараховуватимуться за авіаквитки на всі власні регулярні рейси МАУ, придбані за всіма тарифами, зокрема лоукост.
  • Власники карток лояльності Panorama Club Classic, Panorama Club Premium і Panorama Club Elite накопичуватимуть милі за кожен долар, витрачений на авіаквиток (тариф без урахування зборів) і отримуватимуть 5, 7 і 10 миль відповідно.
  • З 2019 року авіакомпанія також дозволить використовувати накопичені бонуси вже під час наступної подорожі, оплачуючи ними будь-яку частину вартості авіаквитка.
  • Повна або часткова оплата милями тарифу авіаквитка в пропорції 100 миль на оплату кожного долара буде доступна для авіаквитків на всі власні регулярні рейси МАУ в будь-які періоди часу.
  • Авіакомпанія також зберігає можливість накопичувати милі за придбання додаткових послуг МАУ .

Також учасники програм лояльності матимуть можливість накопичувати милі з компаніями-партнерами Panorama Club: за проживання в готелях-партнерах, придбання товарів і послуг в онлайн-магазинах у всьому світі, прокат автомобілів, послуги трансферу тощо.