Авіакомпанія МАУ  і Канадська залізниця (VIA Rail Canadian Railways) підписали угоду, за якою пасажири, купуючи авіаквиток на рейси МАУ в Торонто, можуть одночасно придбати квиток на поїзд і продовжити свою подорож Канадою .

Подорожуючи  в/з аеропорту Торонто Пірсон , можна замовити інтерактивний квиток, який включає проїзд на  Airport Express, що здійснює трансфер між аеропортом і залізничною станцією Toronto Union.  А  далі доїхати до міст Канади  потягом  з/до

Монреаль, Оттава, Кінгстон, Віндзор, Сарнія , Лондон, Ніагара-Фоллс, Вінніпег, Едмонтон , Джаспер, Ванкувер  з/до аеропорту Торонто.
Такий комбінований авіаквиток,  дозволяє здійснити авіапереліт та далі слідувати поїздами Канадської залізної дороги, скориставшись наступними перевагами:

  • Нова залізнична гілка, що з’єднує аеропорт Торонто Пірсон з Union Station у центрі Торонто, є найкращим варіантом. Дорога займає 25 хвилин і відправляється кожні 15 хвилин з 5:30 до 1:00 щодня.
  • З’єднання між терміналом 1 і терміналом 3 міжнародного аеропорту Торонто Пірсон забезпечується поїздом Terminal Link, безкоштовно. Станція UP Express знаходиться поруч зі станцією Terminal Link в Терміналі 1.
  • Завдяки всього двом коротким зупинкам на станціях Bloor і Weston, GO UP Express є найшвидшим і надійним способом пересування між аеропортом Торонто Пірсон і станції Юніон.
  • У вартість VIA-tickets, з відправленням або прибуттям з / в аєропорт Торонто, вже входить квиток UP Express. Пасажири повинні пройти реєстрацію за 72 години до вильоту, щоб отримати квитки.
  • У разі, якщо пасажир прибуває на залізничну станцію на 24 години раніше або пізніше запланованого часу відправлення поїзда (вказано на посадковому талоні), пасажир може обміняти свій квиток на інший рейс (за умови наявності вільного місця) без плати за обслуговування. Для цього пасажиру необхідно підійти до залізничної каси Via Rail.