Для українців, що полюбляють самостійно організовувати свій відпочинок в Туреччині, є приємна новина. З 6 квітня авіакомпанія Turkish Airlines відкриває регулярний рейс з Києва з аеропорту «Бориспіль» до турецького курортного міста Бодрум.

Як свідчать дані на сайті Turkish Airlines, польоти будуть виконуватися літаком Airbus A320 один раз на тиждень – по суботам.

Час вильоту з Києва – о 4-40 – встановлений таким чином, щоб туристи змогли відпочивати на пляжі вже зранку, бо літак будете прилітати до Бодрума о 7-10. Таким же чином запланований відліт – туристи зможуть в останній день свого відпочинку погуляти по місту, бо рейс з Бодрума буде відлітати о 1-15 і прилітати до Києва о 3-40. Ціна квитків на перші рейси поки що не дуже приваблива – в обидва боки від 313 доларів США. Чекаємо на розпродажі.

Зараз з України до Стамбула Turkish Airlines виконує більше 70 рейсів на тиждень з шести міст – Києва, Львова, Харкова, Одеси, Херсона, Запоріжжя.

Нагадаємо, що раніше інша авіакомпанія – «Міжнародні авіалінії України» – оголосила про старт з 15 червня 2019 року регулярних щоденних рейсів ще до одного курортного міста Туреччини – Ізміра. Польоти буть виконуватися на літаках Boeing 737-800 NG. Ціна квитків на перші рейси трохи більше 166 доларів США в обидва боки.