Air France ввела нові тарифи доступу в інтернет в польоті з використанням бортової бездротової мережі Wi-Fi, один з яких передбачає безкоштовне користування послугою.

За тарифом «Message» без додаткової плати пасажир зможе користуватися мобільними додатками для відправки та отримання повідомлень Facebook Messenger, Whatsapp, iMessage і WeChat, а також переглядати сайт авіакомпанії і користуватися її мобільним додатком.

Тарифний план «Surf» надається на платній основі і дозволить переглядати сайти і відправляти повідомлення електронної пошти. Вартість доступу протягом усього польоту складе 3 євро на коротких рейсах і 5 євро на середньомагістральних рейсах. На далекомагістральних маршрутах за доступ в інтернет необхідно буде заплатити 8 євро за годину або 18 євро за весь політ.

Пакет «Stream» з максимальною швидкістю доступу, що дозволяє переглядати відео або вести відео-трансляції, буде доступний лише на далекомагістральних рейсах за ціною 30 євро за весь переліт.

Оплатити послугу пасажири зможуть за допомогою карт Visa, Mastercard, American Express, платіжної системи PayPal або милями з програми лояльності Flying Blue.

До кінця 2018 року обладнанням, яке дозволить забезпечити доступ в інтернет в польоті, будуть оснащені 22 далекомагістральних літака і вісім повітряних суден малої і середньої дальності. Весь флот Air France матиме необхідне обладнання до кінця 2020 року.

Процес установки антени на Boeing 777-200 Air France для забезпечення доступу в інтернет в польоті