Україна завершила процедуру узгодження безвізового режиму зі Східною Республікою Уругвай. Відповідна постанова Кабінету Міністрів №1166 опублікована на сайті українського уряду. Положеннями двосторонньої Угоди передбачається, що громадяни України можуть перебувати на території Уругваю протягом терміну, що не перевищує 90 днів, який продовжується на інший термін у 90 днів. Громадяни Республіки Уругвай можуть перебувати на території України протягом терміну, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Чинності “безвіз” набуває на 30-й день з дати повідомлення сторонами про виконання внутрішньодержавних процедур. Тож про дату початку застосування положень Угоди буде повідомлено додатково.

Мінімальний тариф на квиток до Монтевідео – столиці Уругваю – пропонує авіакомпанія Alitalia

Київ – Рим – Сан-Пауло – Монтевідео – Сан-Пауло – Рим – Київ

від 28437 грн

Вартість зазначена із урахуванням усіх податків та зборів та може змінюватись із коливанням курсів валют. Перевезення 1 місця багажу включено до вартості. Кількість місць обмежена. Бронювання доступне онлайн та в офісі ТУРМАНDРИ.

Уругвай – держава в Південній Америці, відома пишною зеленню і пляжами. Столиця країни – місто Монтевідео. Станом на 2016 рік населення столиці становило 3,4 млн людей. Офіційна мова в країні – іспанська.