У шести найбільших тайських повітряних гаванях, підконтрольних Управлінню аеропортів країни, введена тотальна заборону на куріння. Всі кімнати для паління в офісах і пасажирських терміналах зникнуть, зокрема, в аеропортах Бангкока Суварнабхумі, Дон Муанг, а також в Чіангмай і на Пхукеті. Влада ввела заборону на підставі закону про контроль за тютюном 2017 року і розпорядження МОЗ Таїланду 2018 року, які зобов’язують всі держустанови і держпідприємства, в тому числі, авіагавані виділяти курильні зони для захисту некурящих.

Порушникам загрожує штраф у розмірі 5 000 бат (4 350 гривень). Спеціально для курців Управління Аеропортів Таїланду створить місця, де можна буде вдатися до згубної звички. Їх розмістять за межами терміналів. Як відзначає місцева влада, найближчим часом заборона на куріння введуть в більшості громадських будівель Таїланду.

У листопаді 2018 року Департамент громадської охорони здоров’я Таїланду випустив нові правила для курців. Зокрема, заборонено палити поруч з кафе і ресторанами. Нові правила зобов’язали курців  відходити не менше ніж на 5 метрів від закладу. Крім того, влада заборонила палити в багатоквартирних будинках, орендованих приміщеннях, пабах, готелях, релігійних будівлях, караоке-закладах, ресторанах, пральнях, салонах, кінотеатрах, паркінгах, пунктах для тайського масажу, клініках, лікарнях, школах, басейнах, фітнес-парках , бібліотеках, музеях і в громадському транспорті.

З 1 лютого минулого року на 24 пляжах Таїланду, включаючи Патонг на Пхукеті, також діє повна заборона на куріння. Штраф за його порушення становить до 100 000 бат, що еквівалентно 87 000 гривень.