Будинок хоббітів, побудований в центральній Туреччині провінції Сівас привертає інтерес багатьох вітчизняних і зарубіжних туристів.

Будучи в захваті від знаменитих романів і фільмів в стилі фентезі «Хоббіт» і «Володар кілець», муніципалітет  Сівасу побудував підземні будинки. Відомо, що хоббіти є вигаданими і крихітними героями в Середзем’ї. Вони живуть в підземних будинках, побудованих на схилах пагорбів.

Самі Айдин, мер Сівасу, повідомив, що муніципалітет вже побудував 24 таких будинки. «Ми плануємо збільшити це число до 40 або 50 в майбутньому. Люди залишаються в цих будинках протягом декількох днів, щоб зануритися у світ казки », – сказав Айдин.

Мер заявив, що ці будинки прохолодні влітку і теплі взимку, додавши, що люди з Туреччини і Європи приїжджають сюди, щоб пожити в такій споруді. Вимоги бронювання також надходять з країн Далекого Сходу, в тому числі Малайзії.

Айдин заявив, що ці будинки будуть доступні протягом року, так як вони були побудовані для тих, хто хоче відпочити і залишатися в контакті з природою. Будинок хоббіта має свою власну кухню, гостьову кімнату, спальню і ванну, щоб задовольнити потреби кожного туриста.