В’їзд до Німеччини для громадян України та резидентів країни дозволений з будь-якою метою в тому числі з метою туризму. Це пов’язано з тим, що міністерство внутрішніх справ Німеччини внесло Україну в список безпечних держав щодо поширення COVID-19, пише avianews.com. Дане правило діє, якщо людина виходить з України безпосередньо до Німеччини або транзитом через інші країни без зупинки в цих державах. Наприклад, можна полетіти з Києва до Франкфурта з пересадкою у Відні.

В’їзд дорослих і дітей до Німеччини

Під дорослими влади Німеччини розуміють людей, яким виповнилося 12 років. До настання 12 років діти при в’їзді з України в Німеччину звільнені від будь-яких вимог по тестах і вакцинації.

Дорослі для в’їзду до Німеччини з України повинні надати один з трьох документів:

  • сертифікат про вакцинацію від COVID-19;
  • довідку про тестування на коронавірус;
  • довідку про одужання.

Вакцинація для в’їзду до Німеччини з України

Влада Німеччини дозволяє в’їзд туристів і інших мандрівників з України, якщо вони пройшли повну вакцинацію від коронавируса препаратом, який вказаний на на сайті  Інституту Пауля Ерліха. Зараз в цей список входять:

  1. BioNTech/Pfizer
  2. Сучасні
  3. AstraZeneca
  4. Джонсон і Джонсон (Янсен)

З моменту отримання останньої дози вакцини повинно пройти не менше 14 повних днів. Якщо ви зробили останнє щеплення 1 вересня (нульовий день), сертифікат для в’їзду до Німеччини починає повноцінно діяти 16 вересня.

Тести на коронавірус для в’їзду до Німеччини

МОЗ Німеччини на своєму сайті вказує, що країна визнає експрес-тест на антиген і ПЛР-тест. Термін дії експрес-тесту на антиген становить 48 годин, ПЛР-тесту – 72 години. Тест повинен показати негативний результат і бути дійсним на момент в’їзду в Німеччину

Довідка про одужання

Якщо людина перехворіла коронавірусом і у неї є позитивний ПЛР-тест на коронавірус, це може бути підтвердженням про одужання. З моменту отримання позитивного результату повинно пройти не менше 28 днів і не більше 6 місяців.

Карантин, самоізоляція і попередня реєстрація

Поки Україна внесена в список безпечних країн, для в’їзду до Німеччини не потрібно проходити карантин, самоізоляцію і попередньо реєструвати свою поїздку.

Мова документів

Німеччина визнає документи в письмовому або електронному вигляді англійською, німецькою, французькою, італійською або іспанською мовами. Якщо це паперовий документ, то його потрібно пред’явити в оригіналі. Фотографію паперового документа не можна показати на екрані мобільного телефону в якості доказу. У цифровому вигляді можна пред’явити тільки електронний COVID-сертифікат про вакцинацію, тестування або одужання.

Що важливо знати перед плануванням подорожі з України до Німеччини?

Німеччина спростила подорожі з України і дозволила в’їзд туристам, оскільки країна була внесена в список безпечних держав щодо поширення COVID-19. Список таких країн німецька влада оновлює регулярно. Якщо Україна подолає встановлений поріг по захворюваності, її внесуть до списку небезпечних держав. Перевірити, чи входить Україна в список безпечних держав, можна на сайті міністерства внутрішніх справ Німеччини. У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!