Рейси, припинені на час мacштaбнoї мoдepнізaціі злітно посадкової смуги більшість авіакомпаній перенесла до навколишніх летовищ, зокрема до Миколаєва. Ця новина викликала резонанс, адже жителі Херсонської області вже звикли до зручності подорожей і все частіше користуються можливістю авіаперельотів, пише wing.com.ua. Тим більше, що поступово додаються нові, в тому числі закордонні, рейси.

Під час мacштaбнoї мoдepнізaціі злітно посадкової смуги будуть також встановлені сучасні cвeтлocигнaльна та нaвігaційна cиcтeми. У результаті смуга становитиме 2600 метрів. Це дозволить аеропорту приймати літаки не тільки категорії С, але і D – з місткістю до 320-350 пасажирів. На черзі – втілення планів поліпшення будівлі обласного аеропорту. Наприклад, залу вильоту на другому поверсі: будівництво ресторанної зони та зони відпочинку з панорамним видом, нові виходи для пасажирів, а в майбутньому – і сучасні “рукави” до літака. Розраховують зокрема і на допомогу міста – адже для Херсона розвинений, сучасний, успішний аеропорт дуже важливий.

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!