Латвійська авіакомпанія airBaltic у 2021 році збільшила використання екологічно чистого авіаційного палива (Sustainable Aviation Fuel – SAF) на 20% порівняно з попереднім роком. 28 грудня 2021 рейс з Гельсінкі до Риги був виконаний з використанням суміші, яка на 37% складалася з наданого компанією Neste палива MY Sustainable Aviation Fuel та на 63% із звичайного авіагасу, пише ЦТС. Це найвища частка SAF, використана AirBaltic за політ. Латвійська авіакомпанія виконує польоти на повітряних суднах Airbus A220-300 (32 літаки), які на даний момент є одними з найекологічніших комерційних літаків у світі, сприяючи зменшенню викидів CO2 та NOX на 20 та 50% відповідно (порівняно з літаками попереднього покоління).

Авіакомпанії Air France та KLM з 10 січня 2022 року додають екологічно чисте авіаційне паливо (SAF) до всіх рейсів, що вилітають із Франції та Нідерландів. Air France і KLM переконані, що використання екологічно чистого авіаційного палива (SAF) стане одним із основних факторів для досягнення мети “чистого нуля” до 2050 року, оскільки ці не викопні види палива можуть скоротити викиди CO2 в атмосферу на 75% протягом усього життєвого. циклу.

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!