Курортний острів Балі в Індонезії почне приймати мандрівників з усіх країн починаючи з кінця цього тижня, тобто з 6 лютого 2022 року, як повідомляє Укрінформ.

Це сталося більш ніж через три місяці після оголошення про те, що острів відкритий для громадян окремих країн. Балі офіційно відкрився для відвідувачів із Китаю, Нової Зеландії та Японії ще в середині жовтня 2021 року.

Повторне відкриття острова відбувається після подібних дій влади Таїланду та Філіппін, які відмовилися від карантинних обмежень у грудні 2021 року через невизначеність щодо ефективності вакцини проти нового штаму коронавірусу Омікрон. Рішення було ухвалено, незважаючи на постійне зростання кількості нових випадків COVID-19 в Індонезії цього місяця.

Авіакомпанія Singapore Airlines заявила, що відновить польоти на Балі із Сінгапуру з 16 лютого 2022 року.

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!