Латвія з 18 вересня 2021, а Естонія з 20 вересня 2021 закрили в’їзд для невакцинованих туристів з України. Це сталося через те, що число випадків COVID-19 в Україні перевищило показник 75 на 100 тисяч населення за останні 14 днів, пише avianews.com. Обидві країни Балтії все ще дозволяють без карантину і з будь-якою метою в’їжджати мандрівникам з України, які пройшли повний курс вакцинації від коронавируса будь-якими препаратами, які використовуються в країні.

З моменту отримання останнього щеплення повинно пройти не менше 14 днів. Оскільки цей термін можуть трактувати по-різному, день вакцинації слід враховувати як нульовий, а день в’їзду – як 15-й. Наприклад, якщо ви вакцинувалися 1 вересня, 14 днів завершаться 15 вересня, в’їжджати в Латвію або Естонію можна 16 вересня.

Естонія не пред’являє спеціальних вимог до COVID-сертифікатами про вакцинацію. Вони можуть бути як в паперовому вигляді з підписом лікарів і печаткою лікарні, так і в електронному вигляді з програми «Дія». Латвія визнає тільки електронний сертифікат про вакцинацію з програми «Дія». Стандартний паперовий сертифікат не є підтвердженням для цієї країни.

Латвія і Естонія змінюють правила в’їзду щотижня на підставі статистики захворюваності COVID-19 в різних країнах. Якщо показники кількості хворих впадуть, Україна знову можуть повернути в зелений список і дозволити поїздки туристам, які не пройшли вакцинацію.

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!