Уряд Канади із 07 вересня 2021 дозволив в’їзд в країну без карантину всім іноземцям, які зробили щеплення від COVID-19, незалежно від мети їх візиту. Для цього потрібно пройти повний курс вакцинації від коронавируса схваленими препаратами, пише avianews.com. В їх число входять Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca, COVISHIELD і Janssen / Johnson & Johnson. З моменту отримання останньої дози вакцини до в’їзду в Канаду потрібно почекати 14 повних днів. Наприклад, якщо вам зробили останнє щеплення 1 жовтня в’їхати в Канаду можна тільки 16 жовтня. День вакцинації і день в’їзду в Канаду не входять до числа цих 14 днів.

Вакцинація не звільняє мандрівників від обов’язкового тесту на коронавірус. Країна визнає кілька видів тестів, в число яких входить ПЛР, але не входить експрес-тест на антиген. З моменту тестування до моменту вильоту літака в Канаду має пройти не більше 72 годин. По прильоту в Канаду влади можуть попросити мандрівника пройти тестування на місці в аеропорту або видати набір для самостійного тестування будинку. Така перевірка проводиться у випадковому порядку і не є обов’язковою для всіх прилетіли пасажирів.

Канада дозволяє поїздки дітям без щеплень до настання 18 років в супроводі дорослих, які пройшли повний курс вакцинації. До 5 років дітям не потрібно проходити тести. Діти з 5 років і до настання 17 років повинні пройти тести на коронавірус перед вильотом, при прильоті та на 8-й день після прибуття в Канаду. Для подорожі в Канаду можна скористатися будь-якими зручними варіантами перельоту. На відміну від США, Канада не забороняє польоти з країн ЄС або з пересадкою в аеропортах країн ЄС.

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!