Лоукостер Wizz Air знизив ціни на авіаквитки і перевезення багажу для бронювань, зроблених до кінця 28 вересня 2021. Розмір знижки становить 20%, пише avianews.com. Вона діє тільки на тариф і не поширюється на адміністративний збір і послуги, які докуповуються окремо. Виняток зроблено лише для багажу. Якщо його замовити одночасно з квитком, то можна отримати знижку 20% на перевезення речей в багажному відсіку літака.

У Wizz Air відзначають, що дана акція охоплює не всі рейси, а тільки деякі. Виліт потрібно зробити до 26 березня 2022 року. Якщо на обраний переліт діє знижка, то про це з’явиться повідомлення на етапі вибору рейсу. Найдешевші квитки Wizz Air не можна обміняти або повернути без штрафу. Це означає, що якщо пасажир не зможе полетіти через карантинних обмежень, лоукостер ніяк це не компенсує. Квиток можна зробити гнучким. Для цього необхідно на етапі бронювання замовити послугу Wizz Flex. Вона дозволяє без штрафу міняти дату вильоту, маршрут або повертати повну вартість авіаквитка на бонусний рахунок для покупки нових квитків. Дана послуга коштує від 5 до 36 євро за переліт, що робить її оформлення безглуздою для дешевих квитків.

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!