Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» розширює можливості для подорожі прямими рейсами з Києва до Нью-Йорка та Торонто. Так, за вказаними напрямками МАУ додатково до багажних тарифів ввела доступні безбагажні тарифи (Lite family), які забезпечуватимуть ширші можливості при плануванні трансатлантичної подорожі point-to-point прямими рейсами. При цьому, пасажирам транзитних рейсів пропонуватимуться виключно тарифи з багажем (Standard, Economy Premium, Business Saver, Business Flex families). Нагадуємо, що вже зараз пасажири можуть придбати квитки на прямі регулярні рейси до Нью-Йорка (JFK) та Торонто (YYZ), які стартують в червні 2022 року.

Київ – Нью-Йорк вартість квитка від 17295 грн в обидва боки, для дорослого без багажу

Київ – Торонто вартість квитка від 18148 грн в обидва боки, для дорослого без багажу

Рейси за вказаними маршрутами будуть виконуватися на далекомагістральних літаках Boeing 777-200ER в трикласовому компонуванні салону з кабінами: бізнес, економ-преміум та економ. МАУ нагадує про можливість безкоштовної зміни дати подорожі на своїх рейсах за умови наявності оригінального тарифу.  Також пасажири МАУ мають змогу завчасно обрати зручні місця в салоні економ-класу та замовити інші додаткові сервіси. Обов’язково ознайомтеся з діючими обмеженнями та вимогами в’їзду в країну призначення.

 

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!

Послуги на далекомагістральних літаках Boeing 777-200ER – офіційний сайт МАУ (Україна)