У Словенії з 10 січня 2022 діють нові обмеження для туристів. Іноземці, які хочуть в’їхати до Словенії і не проходити карантин, мають надати ПЛР-тест, термін дії якого скоротили до 48 годин від взяття аналізу, а термін дії швидкого антиген-тесту скорочується до 24 годин. Особа, яка не забезпечує жодного з перерахованих документів, направляється на домашній карантин на сім днів . У випадку іноземця він може в’їхати до Словенії і буде відправлений на карантин на сім днів, якщо надасть докази того, що має гарантоване місце для проходження карантину, інакше в’їзд до Словенії не буде дозволеним.

Громадяни Словенії, які мають піти на ізоляцію після в’їзду до Словенії, можуть вийти з неї раніше, якщо на 5 день карантину здадуть ПЛР-тест і отримають негативний результат.  Також скорочено тривалість домашнього карантину з 10 до 7 днів.

Громадським транспортом у країні тепер зможуть користуватися лише особи з документом про вакцинацію, перенесене захворювання або негативним тестом. Носіння маски у транспорті обов’язкове.

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!