Німеччина із настанням 10 жовтня 2021 закриє свої кордони для туристів з України, які не пройшли повну вакцинацію від коронавірусу. Це пов’язано з тим, що німецька влада виключили Україну зі списку безпечних країн через значне зростання числа хворих COVID-19, пише avianews.com. Тільки за 07 жовтня 2021 в Україні зафіксували 16,4 тис. Нових випадків коронавірусної інфекції.

За новими правилами з України в Німеччину зможуть поїхати з будь-якою метою тільки ті люди, які пройшли повну вакцинацію від COVID-19. Проходити карантин і здавати тести при цьому не потрібно. Німеччина визнає не всі типи вакцин. Список схвалених опублікований на сайті Інституту Пауля Ерліха . Зараз в нього входять тільки чотири вакцини. Серед них немає китайського препарату CoronaVac, який часто застосовується в Україні.

BioNTech / Pfizer
Moderna
AstraZeneca
Johnson & Johnson (Janssen)

З моменту отримання останньої дози вакцини повинно пройти не менше 14 повних днів. Якщо ви зробили останнє щеплення 1 жовтня (нульовий день), сертифікат для в’їзду до Німеччини починає повноцінно діяти 16 жовтня.

Сертифікат про вакцинацію не потрібен дітям до 12 років, якщо вони їдуть з дорослим, який отримав весь курс щеплень від коронавіруса.

Німеччина визнає документи в письмовому або електронному вигляді англійською, німецькою, французькою, італійською або іспанською мовами. Якщо це паперовий документ, то його потрібно пред’явити в оригіналі. Фотографію паперового документа не можна показати на екрані мобільного телефону в якості доказу.

Анкета для в’їзду до Німеччини

Оскільки Україна внесена в список країн високого ризику, перед поїздкою до Німеччини необхідно зареєструватися на сайті einreiseanmeldung.de . Ця вимога стосується всіх мандрівників: дорослих і дітей будь-якого віку. Після заповнення анкети система видасть pdf-файл. Його потрібно роздрукувати або зберегти на мобільний телефон. Цей файл можуть попросити показати перед вильотом літака в Німеччину або під час паспортного контролю після прильоту в Німеччину.

Транзит через територію Німеччини

Німеччина дозволяє транзит через свою територію в інші країни Шенгенської зони і треті країни. Мандрівник повинен пред’явити докази, що він прямує далі. З собою необхідно мати документи про те, що людині дозволено в’їзд в країну призначення.

У сучасних умовах організація подорожі – задача, що потребує уваги до деталей, досвіду та відповідальності. Бронюючи для Вас, ми піклуємось про найменші нюанси. Підбір зручних маршрутів, бронювання готелей, трансферів, екскурсійна програма, страхування та інші потрібні у дорозі сервіси із оплатою платіжною карткою, готівкою та безготівковою оплатою! Дозвольте ТУРМАНDРИ організувати ваші мандрівки. Швидко, компетентно, відповідально. Тому що дбаємо!